piątek, 18 stycznia 2019

ZMIEŃ MYŚLENIE, ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE


Realizacja planów wymaga dobrego zaplanowania, oraz sumiennego dążenia do założonego celu.
Na "sumienne dążenie" składa się wiele czynników, które często, zbyt często są powodem do rezygnacji i poddania się - pojawia się trudność, którą często sami wyolbrzymiamy do rozmiarów ponad nasze możliwości przeskoczenia ich. Znajome?

Jako przykład podam Wam najbliższy mi przypadek - mnie samą :) Zawsze kiedy w rozmowie padają od Was pytania: jak Ty to robisz, że na wszystko masz czas? Odpowiadam: Staram się dobrze planować i organizować życie w najmniej stresujący sposób. Ażeby dobrze planować, możemy zasięgnąć po coś, co nam w bardzo zdrowy sposób w tym pomoże i pozwoli wytrwać chociażby na diecie, kontynuować aktywność fizyczną, nauczyć się zarządzania swoim czasem i udowodnić, że dzięki właśnie takim krokom, możemy skutecznie na stałe zmienić swoje nawyki.

Gym Hero we współpracy z Sylwią Prawdzik wyszli naprzeciw złemu planowaniu bądź totalnej rezygnacji z realizacji naszych planów - tych mniejszych i tych większych, i stworzyli PLAN-R.
Zawartość plannera zmienia myślenie i uczy konkretnych umiejętności potrzebnych do osiągnięcia założonego celu, a wszystko opiera się na bardzo skutecznych metodach pracy z człowiekiem - sprawdzone info.
Spraw, żeby się stało! Zmień myślenie, zmień swoje życie... :)0 komentarze

Publikowanie komentarza