niedziela, 23 grudnia 2018

PODSUMOWANIE ROKU 2018

Każdy przeżyty rok naszego życia jest zbiorem wspomnień, doświadczeń, jak również mobilizacją do dalszej drogi.
Rok 2018 był dla mnie rokiem... przełomowym, jeśli tak go nazwać mogę. Nie postawiłam stopy w kosmosie czy nie przybiłam sobie piątki z królową Anglii, ale zyskałam tak wiele emocjonalnych wspomnień życiowych, że mogłabym skleić z tego dobry wstęp do mojej książki.

I jeśli miałabym zrobić statystykę "pozytywne wydarzenia" vs "negatywne wydarzenia", strzelam ot tak, bez zbędnego wyliczania i ankiet, że rok 2018 nie szczędził mnie w żaden sposób, rzekłabym, że próbował zgnieść mnie z siłą Herkulesa.
Początek roku był wyjątkową sinusoidą. Ciąża i te kilka msc tuż po ciąży, na pewien czas przygniotło mnie w kwestii zawodowej, treningowej... po prostu nie chciało mi się tak jak wcześniej mi się chciało, druga strona medalu: brak czasu powodował żal i pretensje do całego świata, a co za tym szło: irytacja, brak paliwa w baku. Więc koło się zamykało, a moja głowa pełna marzeń, na tamtą chwilę była przesycona wszystkim w czarnych barwach.


Dobra, do rzeczy.
O swoich emocjach nie będę teraz tutaj pisać szczegółowo, przyjdzie na to czas.

Po rozstaniu się z marką Trec Nutrition na przełomie 2017/2018r., z którą współpracowałam dłuższy czas, nawiązałam współpracę z firmą Olimp Sport Nutrition, która (nie ukrywajmy) króluje na rynku Polskim, i nie tylko. Ta decyzja pomogła mi wziąć się porządnie w garść.
Miałam możliwość realizowania kilku projektów wspólnie z marką Olimp, chociażby na terenie ich głównej siedziby Olimp Labs... Poznania i doświadczenia tego, jak wygląda produkcja ich suplementów zanim trafią w ręce klientów... Czynnego uczestniczenia w wykładach i spotkaniach ze specjalistami... Wzięcia udziału w sesji zdjęciowej chociażby dla naszej reprezentacji Polski w piłce nożnej na Mistrzostwa Świata, sesji z produktami Olimp, Olimp Labs, odzieży Queen Fit...
Wzięcia udziału w projekcie "Girl... train like a commandos", który niedługo ujrzy światło dzienne... Wzięcia udziału z ekipą Olimp na targach "Go Active Show!" w Warszawie.
I wiele wiele innych...

Kolejną marką, z którą łączy mnie coś więcej niż tylko zwykła, sztywna współpraca jest, jak dobrze się domyślacie, marka Gym Hero, z którą współpracuje już kilka lat (od początku ich istnienia!).
W tym roku przeżyliśmy wiele, za co mogłabym im dziękować bez końca.
Uczestniczenie w targach sportowych ESP w Krakowie... Niezliczone sesje zdjęciowe odzieży Gym Hero (do tej pory dziwnie się samą siebie ogląda na stronach internetowych, hmm) czy Gym Hero Life (drugie dziecko GH)... Uczestniczenie w kolejnych, najwiekszych targach - FIWE w Warszawie... i kolejne sesje zdjęciowe, projekty.

W marcu oraz we wrześniu ponownie miałam okazję uczestniczyć w treningu z marką Under Armour, co było wspaniałym wydarzeniem, na którym poznałam wiele wspaniałych osobowości!


A w "między czasie" całego roku staranne przygotowywanie się pod zawody sylwetkowe, o których decyzja zapadła właśnie na przełomie kwietnia / maja tego roku.
W związku z czym, niezliczone za mną godziny nauki pozowania, treningów, konsultacji, wyjazdów do Warszawy, o godzinach spędzonych w kuchni przy przygotowywaniu sobie posiłków, nie muszę wspominać (czy muszę ;)? ).

Miałam okazje współpracować również z paroma innymi firmami w tematyce fitness lifestyle, cateringami dietetycznymi, firmami kosmetycznymi, odzieżowymi czy firmami takimi jak Legal Cakes, Natural Mojo, Sport Food Soki, Training Mask, Sephora Polska, BasicLab Dermocosmetics, Hi Hybrid, Power Waters, Medicus Self we Wrocławiu etc...


Bardzo wiele zyskałam, doświadczyłam... Zawsze starałam się sobie udowadniać, że mogę, że potrafię i że dam radę, dlatego też ten rok był dla mnie wielkim sprawdzianem i przygotowaniem na dalszą drogę.

Z tego miejsca chciałabym szczerze podziękować wszystkim, którzy ten rok przeżyli razem ze mną, obok mnie i dzięki swojej obecności sprawili, że na koniec tego roku mogę stwierdzić: "nie jesteś stworzona do przegrywania, mała!"

Kimkolwiek jesteś... wesołych świąt i szczęśliwszego nowego roku 2019! :*
______________
spodnie - Gym Hero

0 komentarze

Publikowanie komentarza