piątek, 6 lipca 2018

MOJA SYLWETKA: 8 MIESIĘCY PO PORODZIE


Osiem miesięcy od porodu (przypominam: powrót do pełnej aktywności: 6 tyg. po cc).


Jak aktualnie trenuje? 
Aktualnie trenuje (od ponad miesiąca) 4x w tygodniu siłowo: 2x góra, 2x dół + cardio, jeśli chodzi o brzuch, nie robię typowych brzuszków, wykonuje na przełomie całego tygodnia treningowego tylko 2 ćwiczenia mocno angażujące mięśnie brzucha, które są jedynie wplątane w inny trening.
Z racji, że mieszkam w przepięknych górskich terenach, dodatkowo raz w tygodniu pokonuje około 30-40 km na rowerze.

Jak aktualnie się odżywiam?
Mój plan żywieniowy (również od ponad miesiąca) jest wybawieniem przede wszystkim psychicznym: zero uczucia głodu, moc +100, dobre samopoczucie i żadna katorga dietetyczna.
Aktualnie: 2178 kcal (proszę - nie sugerujcie się tym, przypominam Wam, że plany żywieniowe powinny być ustalane indywidualnie pod człowieka, jego organizm i cele).
W skrócie, co jem: dużo dużo owoców (tak, to możliwe <3), płatki owsiane/jaglane, jajka, dużo warzyw, ryż (najczęściej jaśminowy), makarony, słodkie ziemniaki/zwykłe młode ziemniaki, krewetki, pierś z kurczaka, ryby, orzechy, masło orzechowe etc. Moja dieta jest bardzo różnorodna!
Przykładowe posiłki wrzucam Wam zawsze na moje InstaStory @bembenikklaudia :)

Czy stosuje suplementy diety /jeśli tak to jakie?
Tak, stosuję suplementy, są to jednak podstawowe produkty osoby ćwiczącej, takie jak:
odżywka białkowa, witaminy i minerały, witamina C, omega 3 D3+K2, ashwagandha, BCAA itp.
(ta kwestia również powinna być ustalone indywidualnie pod człowieka)

Jak wiecie, jestem w trakcie przygotowań do swojego debiutu na scenie, ale grunt to wypracować nie tylko piękną, ale przede wszystkim ZDROWĄ sylwetkę i być psychicznie "oczyszczoną" od zbędnych wyrzutów sumienia. Wszystko w swoim czasie i małymi kroczkami!0 komentarze

Publikowanie komentarza