czwartek, 1 marca 2018

TRENING ZE ŚCIERECZKAMI


Nie muszę nikomu przypominać jak kocham ćwiczyć i jaką ogromną przyjemność mi to sprawia. No... ta "przyjemność" w czasie wysiłku może jest mniej znośna, ale te endorfiny zaraz po - sami wiecie o czym mówię, jeśli trenujecie. Postanowiłam stworzyć dla Was - nie tylko dla kobiet po ciąży, które nie mogą pozwolić sobie na wędrówki po siłowni, ale dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z treningiem domowym i dla tych, którzy w jakikolwiek sposób chcą urozmaicać swoje dotychczasowe treningi... krótki zestaw ćwiczeń ze ściereczkami w roli głównej!
Ćwiczenia są proste. Wystarczy, że skupisz się na wykonywanej technice i nie będziesz się spieszył/a. Dobrze przyjrzyj się moim zdjęciom i działaj!

ZASADY PONIŻSZEGO ZESTAWU ĆWICZEŃ: 
- proponuję, aby ćwiczenia były wykonywane po kolei, tak jak są przedstawione na fotografiach, 
- ćwiczeń jest pięć, więc dla osoby początkującej proponuję wykonać po 3 serię na każde ćwiczenie, 
- przerwy pomiędzy ćwiczeniami / seriami dobieraj pod siebie, w zależności od tego czy jesteś osobą początkującą czy też bardziej zaawansowaną, to samo tyczy się powtórzeń i serii wykonywanego ćwiczenia. 


Ćwiczenie #1: 


Ćwiczenie #2:


Ćwiczenie #3:


Ćwiczenie #4: 


Ćwiczenie #5:


Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy spróbowałeś/aś zmierzyć się z treningiem ze ściereczkami w domowym zaciszu! :) 

4 komentarze