niedziela, 28 stycznia 2018

EPILACJA LASEROWA W MEDICUS SELF

Współpraca z kliniką Medicus Self pozwoliła mi przekonać się na własnym ciele (dosłownie) jak komfortowa jest depilacja laserowa całych nóg maszyną Soprano Ice Platinum. Nie ukrywajmy, pozbycie się owłosienia to marzenie wszystkich kobiet! 
CZAS TRWANIA ZABIEGU USUWANIA OWŁOSIENIA 
Na te pytania szukałam odpowiedzi tuż przed zabiegiem w internecie, sama byłam ciekawa: ile czasu zajmie sam zabieg, czy będzie bolało, czy mogą wystąpić poparzenia, jaki będzie efekt po pierwszym razie. Internet, jak to internet, jest to zbiór wszelakich informacji od miliona ludzi, czytam: zabieg usuwania owłosienia całych nóg może trwać nawet 3h! Rany, jak to? Aż tyle?

Dopiero na miejscu, kosmetylog przygotowująca mnie do zabiegu, starannie przedstawiła mi wszystkie niezbędne informacje, oraz odpowiedziała na nurtujące mnie wcześniej pytania. 
Sam zabieg (w moim przypadku) trwał niecałe 45 minut i jest to zależne przede wszystkim od maszyny i gabarytów pacjenta. 
Kolejny zabieg będzie wykonany za 7 tygodni, a jest ich w sumie zaplanowanych 3-4 i czas trwania zabiegu będzie się skracał z każdym kolejnym. 

AŁAAAAA!!! 
Byłam przekonana, że będę się zwijać z bólu i psychicznie właśnie na to się nastawiałam. 
Jednak w tym przypadku byłam mile zaskoczona! Żadnego bólu i żadnego dyskomfortu. Jedynym miejscem, w którym cokolwiek czuć to okolice kostki. Na prawdę, nie ma się czego bać! :) 

CZYM JEST WYKONYWANY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ?
Soprano Ice Platinum. Moc 3 rodzajów i długości wiązek laserowych w jednej głowicy. Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. 
TECHNOLOGIA SHR - skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki.
SYSTEM ICE - aktywne chłodzenie kontaktowe, minimalizuje odczuwalność zabiegu. 

1. SKUTECZNIE 2. SZYBKO 3. BEZPIECZNIE 4. KOMFORTOWO - tak określiłabym zabiegi depilacji laserowej w Medicus Self! 

Was oczywiście zapraszam do skorzystania z promocji trwającej w Medicus Self (Wrocław) na depilację laserową pach w cenie 49PLN zamiast 300! 
Propomocja trwa do 6 lutego 2018 roku. 
Szczegóły znajdziecie na stronie: https://medicusself.pl 


0 komentarze

Publikowanie komentarza