czwartek, 11 stycznia 2018

DIETA SOKOWA SPORTFOOD


Nie lubię określenia "dieta", ale zdrowe i pyszne soki jak najbardziej. Ha!
Mam przyjemność współpracować z firmą SPORTFOOD, która zajmuje się cateringiem dietetycznym i chętnie podzielę się z Wami moim skromnym zdaniem na temat 1 dniowej diety sokowej.
Zacznijmy po kolei.


CO DIETA SOKOWA MA ZA ZADANIE?
W skrócie: detoksykacje organizmu i utratę nadprogramowych kilogramów. Przy okazji zachęcani jesteśmy zyskaniem lepszego samopoczucia, energii, oraz uzupełnieniem braków witaminowych.

NA CZYM POLEGA TECHNOLOGIA "COLD PRESS"?
COLD PRESS to jedyna metoda, która pozwala na wyciśnięcie maksymalnie zdrowego i naturalnego soku z owoców, warzyw i ziół. Sam proces polega na rozdrobnieniu surowych, nieprzetworzonych produktów zimnym ostrzem. Natomiast w kolejnym kroku następuje powolne miażdżenie rozdrobnionych produktów, ich włókien i struktur komórkowych, przy użyciu zaawansowanej prasy hydraulicznej. Owoce i witaminy zachowują podczas takiego procesu ogromną ilość witamin i enzymów.

KTÓRĄ OPCJĘ WYBRAĆ?
Oczywiście dla osoby "zielonej" wybranie opcji 1 dniowej jest najrozsądniejszym rozwiązaniem i początkiem czegoś nowego. Nie należy od razu rzucać się na głęboką wodę - przygotuj swój organizm.

DIETA 1 DNIOWA
Szybki detoks i oczyszczenie (ok. 1600 kcal - 6 x sok 500 ml / dzień).

GDZIE ZAMÓWIĘ?
Zapraszam na stronę www
http://sportfood.pl

MOJE OSOBISTE WRAŻENIA PO 1 DNIOWEJ DIECIE SOKOWEJ
Całe życie na zdrowych produktach lubię smakować, próbować i oceniać. Nigdy wcześniej nie miałam okazji wypróbować na swoim organizmie diety polegającej na piciu przez cały dzień soków i nie zjedzeniu niczego, na prawdę niczego. Każdy jeden sok (a na cały dzień jest ich sześć) smakowo zdał egzamin i nie ukrywam: poczułam głód godzinę po wypiciu pierwszego soku, ale szybko minął i pijąc z przyjemnością każdy kolejny, dotrwałam do końca.
Czułam się lekka i faktycznie - samopoczucie leci w górę! :) Z ogromną chęcią powtórzyłabym taki proces za jakiś czas.


0 komentarze

Publikowanie komentarza