poniedziałek, 4 grudnia 2017

SUKCESY MAŁE I DUŻE #TRECGIRLNie będę Wam pisać o tym jak ważna w życiu jest samorealizacja, spełnienie najskrytszych marzeń czy pokonywanie swoich słabości, które blokują nasze szczęście. Nie będę Wam też pisać o tym co kto powinien robić, bo każdy indywidualnie znajduje receptę na swoje super życie. Nie znacie mnie osobiście, a szczerze chciałabym Wam pokazać choć cząstkę prawdziwej Klaudii - zapalonego sportowca, młodej świeżo upieczonej mamy, zakochanej narzeczonej i szefowej. Brzmi dość banalnie, większość z Was pomyśli "nuda, pokaż lepiej cyc, rzuć te frajerskie obowiązki i chodź na piątkową całonocną imprezę". I tutaj chciałoby się przytoczyć słowa widniejące powyżej... każdy indywidualnie znajduje receptę na swoje szczęście w życiu. Trenuje dla zdrowia, dla siebie, dla swojego banalnego szczęścia i nawet nie mam idealnej figury z Instagrama, cieszę się kiedy mogę zatracić się w sporcie, ot tak. Kolejny banał, wiem.
Mam marzenia te większe i te mniejsze, te o których śnie i te, które na samą myśl wydają mi się nieosiągalne, ale dzięki Bogu mam w sobie siłę, aby odhaczać złotym długopisem każdy podpunkt ze swojej magicznej listy. 

Kolejnym banałem i śmiechem na sali może okazać się dla Was fakt, że zostanie tak zwanej Trec Girl to dla mnie tak ogromny "sukces". Tak, jest to sukces - nieważne jak wielki, ale każdy sukcesik składa się w jeden wielki SUKCES. Sukcesem dla jednego może być zdobycie szczytu Mount Everest, dla drugiego wygranie teleturnieju, a dla młodej osoby dostanie się na wymarzone studia. Sukces ma wiele odsłon i dla każdego znaczy zupełnie coś innego. 

Kiedyś postanowiłam, że nie będę się zastanawiać sto razy nad tym czy zrobić coś, do czego mnie po ludzku ciągnie i czego pragnę - w postanowieniu się trzymam i tego życzę również Wam, każdemu z osobna. 


Co dało mi dołączenie do team'u Trec? 
Przede wszystkim pęd w realizacji swojej osoby jako sportowca, możliwość poznania wielu znanych osobowości ze świata fitnessu, cały wór bezcennej edukacji i masę pozytywnych, ciepłych wspomnień. 

Fajnie, gdy ktoś Cię tak po prostu... docenia. 
Peace! 
K.
Portal Trec Girl - o mnie KLIK

0 komentarze

Publikowanie komentarza